Pfizer

Pfizer

Wiodąca, międzynarodowa firma biofarmaceutyczna. HSG Engineering jest integratorem systemów referencyjnych w fabryce w Ascoli Piceno, gdzie wdrożył kilka systemów kontroli produkcji, optymalizację procesów i liczne modyfikacje granulatorów Zanchetta, Gei Collette, Glatt.

Lilly

Lilly

Wiodąca, międzynarodowa firma produkująca insulinę w zakładach w Sesto Fiorentino. HSG Engineering jest partnerem referencyjnym w odniesieniu do systemów automatyki zintegrowanej.

Novartis

Novartis

Wiodąca w dziedzinie farmacji, międzynarodowa firma mająca zakłady w Torre Annunziata (NA) i w Sienie. HSG Engineering zrealizowała system automatyki zintegrowanej z zakładowym MES.

Dompé

Dompé

Wiodąca firma farmaceutyczna. W zakładzie w L'Aquila firma HSG Engineering wdrożyła systemy kontroli i nadzoru systemów HVAC, urządzeń i produkcji.

Molteni Farmaceutici

Molteni

Lider w sektorze farmaceutycznym. Firma HSG Engineering wdrożyła system zarządzania produkcją i zarządzania urządzeniami w Scandicci (FI).

Bayer Healthcare

Bayer

Farmaceutyczna firma o międzynarodowym zasięgu zajmująca się rozwojem biotechnologii w fabryce Berkeley w San Francisco w Kalifornii, HSG Engineering wdrożyła system kontroli linii produkcyjnych i identyfikowalności najczęściej sprzedawanych leków oraz systemu kontroli urządzeń przedsiębiorstwa.

Aspen

Aspen

Firma o międzynarodowym zasięgu zajmująca się produkcją substancji biologicznie czynnych, w Kapsztadzie w Republice Południowej Afryki, HSG Engineering zaprojektowała i zbudowała system automatyki w całej fabryce.

Proraso

Proraso

Wiodący producent produktów konsumenckich/zdrowotnych, HSG Engineering wprowadziła w zakładzie w Caldine (FI) system dozowania, system zarządzania partiami towarów oraz analizę kluczowych wskaźników efektywności zakładu (OEE).

Ariston

Ariston

Ariston z grupy Merloni Termosanitari wiodącego producenta kotłów i urządzeń gospodarstwa domowego, HSG Engineering jest partnerem w odniesieniu do automatyzacji i zarządzania stanowiskami zrobotyzowanymioraz zautomatyzowanymi magazynami.

SCA

SCA

SCA, światowy lider w przetwórstwie celulozy i produkcji papieru, w zakładach w prowincji Lucca, HSG Engineering pracuje nad modernizacją i optymalizacją maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie pakowania.

Ladurner

Ladurner

Wiodąca europejska firma zajmująca się realizacją instalacji do produkcji biogazu z odpadów i biomasy. W fabrykach Cavarzere, San Benedetto Po i Casaleone firma HSG Engineering wdrożyła system kontroli i nadzoru instalacji.

Kimberly Clark

Kimberly Clark

Kimberly Clark, światowy lider w dziedzinie wyrobów papierniczych, w zakładzie w Romagnano Sesia, HSG Engineering pracuje nad optymalizacją maszyn do produkcji chusteczek i serwetek.

IMA

IMA

Whirlpool

Whirlpool

GSK

GSK

Sofidel

Sofidel

ABB

ABB

Rockwell Automation

Rockwell Automation

Schneider Electric

Schneider Electric

Siemens

Siemens

Exectrolux

Exectrolux

WorldJet

WorldJet